X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 114
celkem: 978051
Kamna, krby, sporáky, palivo - Kamna Andrlík Železářství Andrlík koupelny, 
obklady, dlažby, e-shop kosmetika, manikůra, nehtová nodeláž

Nářadí, spojovací materiál, železářství ...

Železářství Andrlík s.r.o., železářství, spojovací materiál, elektronářadí narex, makita, nářadí, stroje, stavební chemie, popelnice, zahradní technika, zemní vruty, žebříkya jiné ...

" Vítáme Vás a přejeme příjemné nakupování "

Qr kod Andrlík

Při Vašem zájmu o některý výrobek se laskavě vždy informujte o aktuální ceně a parametrech výrobku.Ceny jsou platné jen při objednání zboží přes internetový obchod,v kamených prodejnách se ceny mohou lišit.

Změna cen zapřičiněna cenovým vývojem vyhrazena,změna parametrů výrobků technickým vývojem vyhrazena,případné chyby v textech či vyobrazeních vyhrazeny. Použité obrázky a texty jsou platné v době zařazení produktu na eshop. Výrobci a provozovatel eshopu si vyhrazují právo na změnu designu, příslušenství a parametrů produktu bez předchozího upozornění.

DOPRAVA zboží nad 15 000Kč zdarma !!!

 

BAYO.S          Krinner

Bayos zemní nastavitelné vruty

 

narex

 

!!!  Autorizovaný prodejce NAREX  !!!

 

náhled sortimentu

 

 

 Naše firma se zabývá mimo jiné velkoobchodním a maloobchodním prodejem železářství, spojovacího materiálu a nářadí. Kromě základního sortimentu u nás též nakoupíte další zboží jako elektronářadí Narex, hliníkové žebříky, pletivo, popelnice, zahradní technika a vše potřebné a nutné pro kutilské a profesionální použití ve stavebnictví.
Jsme smluvními partnery a distributory mnoha tuzemských výrobců, přímí dovozci vybraného sortimentu schopní dodat skoro vše.Pro náš tým není žádný problém Vám pomoci s jakým-koli projektem, obchodníkům, institucím a firmám velice rádi uděláme obchodní nabídku dle současných možností.

 

 den braven

 

 TECTANE worxPROTOOL

 

Nabízíme následující :

klíče, kleště, pozidrivy, kladiva, pilníky, hoblíky, šroubováky, sekery, sekáče, razidla, svěráky, nýtovačky, šablony, důlkovače, nůžky,ruční pilové listy na kov, strojní pilové listy, kotoučové pily, rámy ručních pilek,frézovací, závitové, vrtací, soustružnické nože, břitové destičky vyměňovací i k naletování, rýsovací nástroje, upínací nářadí a ost. spec. nástroje, sklíčidla a svěráky,posuvná měřítka, metry, mikrometry, hloubkoměry, výškoměry, dutinoměry, úhelníky, vodováhy, kalibry, válečky, pasametry,řezací a brousící flexo kotouče, papíry a plátna, pásy různých délek a šířek, keramické kotouče a kameny, magnezitové segmenty, diamantové kotouče, brusná tělíska, výseky, extraflexy,elektrické nářadí pro profesionály i kutily značek Narex, Protool,Worx, Ferm, Proma, Bosch,lopaty hlíníkové, železné, rýče, krumpáče, hrábě dřevěné i kovové, násady, vědra, smetáky, košťata, hladítka, zednické lžíce, natahovačky, štětky, prohazovačky, míchačky a mnoho dalšího ze sortimentu železářství.

ESAB  

Hecht motors s.r.o.

Fiskars

 

Fiskars používá nejkvalitnější a vysoce trvanlivé materiály vyhovující nejpřísnějším fi nským normám, které zaručují nejlepší výsledky. Každý výrobek je podrobován náročným testům zajišťujícím dlouhodobou ostrost čepelí a trvanlivost nejvíce namáhaných součástí ještě před opuštěním továrny. Proto může Fiskars s klidem v srdci garantovat kvalitu všech výrobků. 

Dlouhodobá věrnost kvalitě

Kvalita patří mezi nejdůležitější hodnoty společnosti Fiskars, ze kterých nikdy neslevila a striktní přístup k nim udržuje po celou dobu výroby svých produktů. Naším cílem je dodat zákazníkům bezchybný výrobek a nabídnout jim služby na nejvyšší možné úrovni.

“Fiskars – kvalita od roku 1649“